BuisVERBINDER T-stuk 90°, overmaat
De E-1L lijkt heel veel op de E-1 wat de naam ook suggereert. Ook deze verbinder staat onder een hoek van 90° en verbindt 2 buizen. Alleen het verschil zit hem in dat dit koppelstuk wordt geplaatst over een andere verbinder in tegenstelling tot een buis. Deze overmaat set is te vinden onder: E-1L-SV.
Ook is deze verbinder voorzien van een dunne zink coating en geschikt voor toepassing in antistatische (ESD) structuren in combinatie met de standaard RVS constructiebuis.
Deze buisverbinder is ontworpen met een zwaluwstaartverbinding. Dit in combinatie met de gripping aan de binnenzijde van elkschaaldeel, ontstaat er een stevige klemkracht om de 27,6 mm buis.
De E-1L is compatibel met de meeste andere buisverbinder systemen op de markt. Hierdoor kunnen onze klanten andere systeemonderdelen opnieuw gebruiken bij het bouwen van nieuwe structuren met het pipe joint systeem.
Met Multitube® beschikt u over de hoogste kwaliteit "Pipe Joint System" buisverbinders in de markt.
E-1L-SV, T-stuk 90°, overmaat
MAATWERK IS ONZE STANDAARD
Benieuwd naar de maatwerk mogelijkheden? Neem contact op of bezoek ons experience center!
Bezoek ons experience center
